Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė 2022

Gruodžio 3 d., šeštadienį, LIFV bendruomenė dalyvaus Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje International Christmas Charity Bazaar. Jau 20-ąjį kartą Rotušės aikštėje Vilniaus tarptautinė bendruomenė, ambasados ir tarptautinės mokyklos, sukurs stebuklingą Kalėdų miestelio atmosferą.

Tai labdaros renginys, kurį organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija (IWAV). Renginį globoja Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė bei buvusi Lietuvos pirmoji ponia Alma Adamkienė. Brangūs tėvai, LIFV stendas – tai Jūsų stendas. Kviečiame jį kurti kartu!

Praėjusiais metais Jūsų dėka surinkome daugiau nei 2400 eurų. Šiemet visos surinktos lėšos bus skirtos tokioms organizacijoms kaip Vilnius social club, Ukrainos pabėgėlių vaikų mokykla „Gravitas schola„,  Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras, ir kt.


Prisijunkite prie mugės organizacinio komiteto!

Pirmasis mugės organizacinio komiteto susitikimas vyks lapkričio 10 d., ketvirtadienį, 16.30 val. Subačiaus 11 bibliotekoje. Ateikite su savo idėjomis ir energija! Praneškite apie savo dalyvavimą el. paštu ape@lifv.lt.


Kaip galite prisidėti?

1. Pasiūlykite produktų, kuriuos galėtume parduoti LIFV stende

Ankstesniais metais pardavinėjome rankdarbius, kalėdines dekoracijas, kepinius, karštus gėrimus ir kitas prekes, tinkamas dovanoms. Juos visus padovanojote Jūs. Galbūt šiemet galėtumėte pasirūpinti karštų gėrimų ar crêpes blynelių kepimu vietoje?

Jei norėtumėte atnešti maisto produktų, jie turi būti supakuoti atskirai porcijomis. Taip pat reikalingas ingredientų sąrašas lietuvių ir anglų kalbomis. Dovanas prašome atnešti į mokyklos administraciją.

2. Būkite savanoriais ir prekiaukite mugės dieną

Mugė veiks gruodžio 3 d. nuo 10.30 iki 21 val. Mums reikia savanorių pagalbos prekiauti LIFV stende. Kiekvieną valandą kviečiame registruotis 2-3 žmonių grupėmis. Taip pat reikės Jūsų pagalbos paruošti stendą prieš atidarymą (susitinkame 9 val. ryto prie LIFV) ir sutvarkyti jį renginio pabaigoje 21.00-21.30 val.).

Spauskite čia ir registruokitės prekybai mugėje.

Pasirinkite Jums patogų laiką, parašykite savo vardą, pavardę, el. pašto adresą ir kiek žmonių planuoja ateiti su Jumis. Vaikams taip pat labai patinka prekiauti! Organizatoriai kviečia sukurti stebuklingą kalėdinės pasakos atmosferą, todėl galite drąsiai ateiti pasipuošę personažų kostiumais.

3. Įsigykite loterijos bilietus

Abiejų mokyklų pastatuose esančiose administracijose galite įsigyti loterijos bilietų. Kaina: 3 Eur/1 bilietas arba 5 Eur/2 bilietai. Loterijos bilietų prekybą tęsime ir mugės metu. Laimėtojai bus paskelbti gruodžio 4 d.  Loterijos prizų sąrašas dar tikslinamas. Jis bus paskelbtas mugės Facebook puslapyje.

4. Tapkite mugės rėmėjais

Jei norėtumėte prisidėti didesne suma, organizatoriai kviečia tapti rėmėjais. Piniginę paramą asociacijai gali skirti užsienio ir Lietuvos įmonės, privatūs asmenys ir fondai. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

Taip pat galite pasiūlyti prizų mugės loterijai (vertė iki 200 eurų). Tai gali būti daiktai arba įvairių paslaugų dovanų kuponai. Mugės organizatoriai prašo rėmėjų patvirtinimo iki lapkričio 21 d.

5. Dalyvaukite mugės kultūrinėje programoje

Mugės dieną organizatoriai rengia kultūrinę programą Rotušės aikštėje. Jei Jūsų vaikas moka šokti, dainuoti ar groti kokiu nors instrumentu ir norėtų pasirodyti renginio metu, susisiekite su mumis el. paštu com@lifv.lt. LIFV choras jau ruošia kalėdines giesmes!

6. Atvykite į mugę ir įsigykite kalėdinių dovanų čia!

Sekite ICCB Facebook puslapį, pakvieskite savo draugus ir sukurkime Kalėdų pasaką kartu!