Neformalus ugdymas

Mūsų tikslai

Esame visos dienos mokykla, šeimų patogumui priimame mokinius nuo 7.30 iki 18 val.

Kasmet siūlome daug didelį būrelių pasirinkimą visų amžiaus grupių mokiniams prancūzų ir lietuvių kalbomis. Popamokinės priežiūros grupės tikslas – leisti mokiniams atsipalaiduoti ir pažaisti, todėl neformalaus ugdymo komandos prioritetas – bendruomeniškumas.

Popamokinė priežiūros grupė

Darželio ir pradinės mokyklos vaikams skirta popamokinės priežiūros grupė, kurioje vaikai priimami nuo 7.30 val. iki pamokų pradžios ir nuo jų pabaigos iki 18 val.Mūsų animatorių komanda užtikrina smagią ir saugią aplinką, siūlo įvairias veiklas mokykloje ir kieme. Vaikai žaidžia stalo žaidimus, taip pat futbolą ir krepšinį, dalyvauja meno dirbtuvėse. Būtina registracija EDUKA. Prenumeratos taisykles ir kainas rasite EDUKA.

Papildomi būreliai

Siūlome didelį papildomų būrelių, kuriuos veda savo sričių profesionalai, pasirinkimą. Tai – veiklos, ugdančios atvirą mąstymą, skatinančios atrasti naujus dalykus ir svarbios vaikų saviraiškai ir savojo identiteto konstravimui. Meniniai, sporto ar kultūriniai užsiėmimai žaidimo forma pažadina vaikų smalsumą ir troškimą pažinti.

Pagal mokyklos poreikius keičiama programa apima skirtingas sritis: sportą, muziką, menus, kalbas ir rekreacines veiklas.

Būrelių pasirinkimą savo vaiko amžiui, jų aprašymus, tvarkaraščius ir kainas galite rasti Eduka platformoje.

Būrelių katalogas

Atostogų laisvalaikio centras

Mokyklinių atostogų metu licėjuje veikia Atostogų laisvalaikio centras, skirtas darželio ir pradinės mokyklos mokiniams. Registracija galima tiek keletui dienų, tiek visoms atostogoms. Siūlome turtingą ir smagią programą.

Registracija Eduka platformoje, langelis “Atostogų laisvalaikio centras”.

Kontaktai

Neformalus ugdymas ir Atostogų laisvalaikio centras
Julija Lavrukaitis

Neformalaus ugdymo koordinatorė
Contact: perisco@lifv.lt
Tel. +370 692 47684

Priėmimas į LIFV