Registracija

Vilniaus tarptautiniame prancūzų licėjuje priėmimas vyksta visus metus. Vietų skaičius klasėse ribotas, o kai kuriose formuojasi laukimo sąrašai. Todėl kviečiame registruotis ir rezervuoti vietą savo vaikui iš anksto.   Registracija į darželį ir 1-ąją pradinės mokyklos klasę  (TPS-CP) vyksta Šilo g. 13, 2-12 klasių mokiniams (CE1-Terminale) – Subačiaus g. 7.

Jūsų vaikas nekalba prancūziškai?

Kviečiame ikimokyklinio amžiaus bei 1-9 klasių mokinius, nekalbančius prancūziškai, mokytis Prancūzų licėjuje. Siūlome specialią programą, skirtą įgyti  prancūzų kalbos pradmenis ir greičiau integruotis į LIFV ugdymo programą.

Priėmimo į darželį ir 1 klasę kriterijai

Priimame visus vaikus, nepaisant gimtosios kalbos, taip pat ir nemokančius prancūziškai.  Mažyliai yra iš karto panardinami į prancūzų kalbos pasaulį. Ilgametė mūsų patirtis rodo, kad kuo vaikas mažesnis, tuo imlesnis kalboms. Kiekvienoje ikipradinės mokyklos (darželio) grupėje  dirba mokytoja, kuri kalba prancūziškai, ir asistentė, kuri moka lietuvių kalbą. Asistentė gali paaiškinti mažyliui gimtąja kalba, ką sako mokytoja. Laikui bėgant, šios pagalbos reikia vis mažiau ir mažiau.Vaikai mokosi klasėse pagal amžiaus grupes:
  • TPS (Toute petite section): 2 m. (vaikas turėtų būti išmokytas naudotis tualetu)
  • PS (Petite section):  3 m. (vaikas turėtų būti išmokytas naudotis tualetu)
  • MS (Moyenne section): 4 metų amžiaus
  • GS (Grande section): 5 metų amžiaus
  • CP (Cours préparatoire, 1-oji pradinės mokyklos klasė ): 6 metų amžiaus.

Priėmimas nuo 2 iki 9 klasės (CE1- 3ème)

Stojant į LIFV 2-9 klasėse, mokiniai laiko stojamąjį testą (lietuvių, anglų ar rusų kalba), taip pat rengiami susitikimai su pedagoginiu personalu. Pokalbio metu vertinama mokinio ir šeimos motyvacija.

Vietų skaičius klasėse ribotas. Kai kuriose klasėse turime laukiančiųjų sąrašą.

  • Pradinė mokykla (nuo 6 iki 11 metų, 2-6 kl.)
  • Vidurinė mokykla (nuo 12 iki 18 metų)

Registruokitės į individualų susitikimą

Kviečiame susisiekti su mumis ir susitarti dėl individualaus susitikimo. Jo metu suteiksime visą reikiamą informaciją apie mokymo programas ir metodiką bei atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. Susitikime!

Šilo g. 13 (Darželis ir 1 klasė)
Subačiaus g. 7 ( 2-12 klasės)
Aurelija Aliukonytė

Tel. (+370) 685 79969
info@lifv.lt

Pildykite priėmimo paraišką

Kviečiame pildyti priėmimo paraišką EDUKA sistemoje (nuoroda žemiau).

Spauskite “Sukurti paskyrą”, pažymėkite tinkamą langelį (“Nė vienas vaikas iš Jūsų šeimos nesimokė arba nebuvo registruojamas į mūsų mokyklą”) ir užpildykite formą. Patvirtinus paskyros sukūrimą, užpildykite išankstinės registracijos anketą ir nusiųskite ją į administraciją. Netrukus su Jumis susisieksime. 

Pildykite priėmimo paraišką