Pasirinkite LIFV

Prancūzų kalbos mokymas imersijos būdu

LIFV mokiniai ugdomi pagal prancūzų švietimo programą, kurioje pabrėžiama kalbinė įvairovė ir kultūros pažinimas.

Švietimo kokybės garantija

Įkurtas 1992 m. ir veikiantis daugiau nei 30 metų, LIFV yra pirmoji ir didžiausia tarptautinė mokykla Vilniuje. Narystė pasauliniame AEFE tinkle užtikrina aukščiausius prancūziškojo ugdymo standartus.

Profesionali daugiakalbė aplinka

Kokybišką ugdymą užtikrina profesionalių pedagogų, kurių daugeliui prancūzų kalba yra gimtoji, komanda.
Mūsų prioritetas – daugiakalbystė, todėl mokiniai baigia mokyklą mokėdami net iki penkių kalbų, laiko prestižinius kalbų egzaminus. Lietuvių kalbos mokymas prasideda 3 metų amžiaus vaikams, anglų – 5 metų. Vidurinėje mokykloje mokiniai renkasi vokiečių, ispanų, italų ar rusų kalbų dalykus.

Pasiruošimas aukštajam mokslui

LIFV alumnai yra puikiai pasirengę sėkmingai tęsti mokslus prestižiniuose universitetuose ir Grandes Écoles. Dvyliktokai laiko baigiamuosius Prancūzijos nacionalinius egzaminus ir įgyja visame pasaulyje puikiai vertinamą Baccalauréat diplomą, kuris atveria duris į prestižinius universitetus Prancūzijoje ir visame pasaulyje. Mokiniai taip pat gali siekti aukštojo išsilavinimo Lietuvoje, turi galimybę laikyti valstybinį lietuvių kalbos egzaminą.

Palanki ir įtraukianti bendruomenė

LIFV puoselėjame rūpestingą ir įtraukią aplinką mokiniams ir jų šeimoms. Siūlome individualizuotas programas skirtingo prancūzų kalbos lygio mokiniams, taip pat teikiame individualizuotą pagalbą turintiems mokymosi sunkumų, sveikatos problemų ar specialiųjų poreikių.  Popamokinė priežiūra ir įvairi neformalaus ugdymo veikla užtikrina visapusišką ugdymą, o profesinio orientavimo komanda teikia individualizuotą pagalbą siekiant ateities tikslų.

Mūsų mokinys Herkus: "LIFV yra daugiau nei mokykla"
Mokinių tėvai: "Auga nauja karta – pasaulio vaikai"
Priėmimas į LIFV