Nemokantiems prancūzų k.

1.5-5 metų amžiaus vaikai (darželis)

Priimame visus vaikus, nepaisant jų gimtosios kalbos, be jokių papildomų sąlygų iki 5 metų amžiaus (ikipradinės mokyklos GS klasė). Prancūziškame darželyje visos dienos veiklos vyksta prancūzų kalba. Mažyliai yra iš karto panardinami į prancūzų kalbos pasaulį. Ilgametė mūsų patirtis rodo, kad kuo vaikas mažesnis, tuo imlesnis kalboms. Kiekvienoje ikipradinės mokyklos (darželio) grupėje  dirba mokytoja, kuri kalba prancūziškai, ir asistentė, kuri moka lietuvių kalbą. Asistentė gali paaiškinti mažyliui gimtąja kalba, ką sako mokytoja. Laikui bėgant, šios pagalbos reikia vis mažiau ir mažiau.

6 metų amžiaus vaikai (CP, pradinės mokyklos 1 klasė)

Prancūzų kalbos nemokančius pirmokus priimame į specialią, jų poreikiams pritaikytą klasę. Didžiausias dėmesys skiriamas prancūzų kalbos pagrindų įgijimui, skaitymui ir rašymui. Vadovaujami patyrusios mokytojos, mokiniai užtikrintai pereina į antrąją klasę mokėdami prancūzų kalbą.

7-16 metų amžiaus vaikai (2-9 klasės)

7-16 metų amžiaus moksleiviams priimami į savo amžiaus grupės klasę. Tuo pat metu jiems skiriama individualizuota programa, skirta įgyti prancūzų kalbos pradmenis. Norintys įstoti į mokyklą laiko žinių patikrinimo testą, dalyvauja motyvaciniame pokalbyje.

Priėmimas į LIFV