Renginiai

Rugsėjo 1-oji
Helovynas
Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė

Kasmet kartu su Vilniaus tarptautine bendruomene dalyvaujame Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje. Padedami savanorių mokinių ir tėvų, gaminame dirbinius ir prekiaujame jais mugėje, o visos aukos skiriamos labdaros projektams.

Kalėdų šventė

Tradiciškai darželio ir pradinės mokyklos klasės ruošia pasirodymus, kuriuos pristato savo tėvams. 

Galette des Rois - prancūziška Trijų Karalių šventė

Klasėse vaišiname darželio mokinių tėvelius ypatingu prancūzišku migdoliniu pyragu, kuriame paslėpta figūrėlė. Ją radęs tampa dienos karaliumi ar karaliene.

Kaziuko mugė

Kaziuko mugėje dalyvauja pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai. Surinktos lėšos skiriamos labdaros organizacijoms arba klasės projektui.

Mokinių parodos atidarymas

Kasmet gimnazistai, pasirinkę dailės specializaciją, turi galimybę pristatyti savo kūrybą Prancūzų instituto galerijoje. Tai unikali proga jiems parodyti savo darbus visuomenei. 

LIFV Cross: mokyklos bėgimas 2-12 klasių mokiniams

Pavasarį organizuojame didžiausią LIFV metų sporto renginį – Cross bėgimą 2-12 klasių mokiniams Vingio parke.

Vilniaus maratono bėgimas mažiesiems.

Gegužės mėnesį tradiciškai kviečiame darželio ir pradinių klasių moksleivius dalyvauti Vilniaus miesto bėgime. Pasipuošę LIFV marškinėliais, vaikai bėga istorinėmis senamiesčio gatvėmis.

Mokslo metų pabaigos šventės

Mokslo metus užbaigiame smagiomis šventėmis. Mažiesiems Šilo g. vyksta sporto varžybų ir žaidimų renginiai. Subačiaus g. vyksta mokinių koncertas, o abiturientams įteikiami diplomai.

Priėmimas į LIFV