Prancūzų licėjaus vadovės laiškas – mokslo metų pabaiga

Mieli mokinių tėvai,

Šie neįprasti ir kupini netikėtų iššūkių mokslo metai baigiasi. Nors šį kartą dėl ypatingų aplinkybių negalime surengti tradicinės mokslo metų pabaigos šventės, tikimės, kad rugsėjo mėnesį niekas nesutrukdys susiburti draugiškam vakarui, pasidžiaugti gyvu bendravimu ir tiesiogiai padėkoti visiems už tai, kad esate kartu su mumis. Juk tik visų Jūsų dėka mums pavyko susidoroti su iškilusiais iššūkiais.

Noriu pasidžiaugti, kad nepaisant visų sunkumų, dėl kurių teko atidėti kai kuriuos svarbius projektus (tokius kaip koledžo ir licėjaus perkėlimą į naujas patalpas), šie mokslo metai mums buvo labai sėkmingi: pedagogų kolektyvo ilgamečių pastangų dėka gavome Prancūzijos nacionalinio švietimo ministerijos patvirtinimą, kad mūsų ugdymo programos licėjaus klasėse atitinka visus kokybės reikalavimus. Taip pat labai didžiuojamės šių metų dvyliktokų laida: net šeši iš septynių absolventų gavo Bac diplomą su pagyrimu, o viena mokinė, Justina, buvo apdovanota prestižine Excellence-Major stipendija studijoms, skirta geriausiems prancūzų mokyklų tinklo absolventams.

Taip pat noriu padėkoti visai Prancūzų licėjaus komandai už didžiules pastangas organizuojant ugdymo procesą karantino metu bei tėvų Valdančiosios tarybos nariams už palaikymą ir pagalbą suvaldant šią išskirtinę situaciją.

Ypatingai noriu padėkoti savo dviem bendražygiams, kurie palieka mūsų mokyklą: pradinės mokyklos direktoriui Michel Dartevelle bei pavaduotojui vidurinei mokyklai Boris Furlan. Linkiu jiems kuo geriausios kloties profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

Ir džiaugiuosi galėdama pristatyti naujus kolegas, ateinančiais mokslo metais padėsiančius man vadovauti mokyklai: administracijos, finansų ir juridinių reikalų direktorių Sylvain Tiriau,  pradinės mokyklos direktorių Jean-François Hébrard ir pavaduotoją vidurinei mokyklai Antoine Sochay.

Neabejoju, kad visi kartu tikrai įveiksime naujus iššūkius bei užtikrinsime mokyklos klestėjimą. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju visiems mokinių tėvams ir mokyklos bendruomenei už įdėtas pastangas, palaikymą ir pasitikėjimą.

Visiems linkiu gražios vasaros ir puikų atostogų!

Mokyklos vadovė

Florence Llopis