PRANCŪZIJOS AMBASADORĖS LIETUVOJE LAIŠKAS PRANCŪZŲ LICĖJAUS TĖVAMS

Ponios, Ponai, Gerbiami Tėvai,

Nuo kovo pradžios Lietuva, kaip ir visas pasaulis, yra beprecedentėje situacijoje dėl pandemijos, susijusios su COVID-19.
Jūsų įprasta kasdienybė neabejotinai yra sutrikusi. Tikiuosi, kad nepatiriate per didelių sunkumų ir, svarbiausia, kad jūs ir jūsų artimieji esate geros sveikatos.
Tarptautinis prancūzų licėjus Vilniuje jau nuo kovo 11 d. nusprendė prisitaikyti ir, po dvi dienas trukusio užsidarymo, pradėjo įgyvendinti veiklas, užtikrinančias ugdymo tęstinumą nuotoliniu būdu. Šis darbas yra sudėtingas ir reikalauja jūsų dalyvavimo, tačiau norėčiau pasidžiaugti Licėjaus mokytojų, vadovybės ir viso personalo su atsidavimu ir profesionaliai nuveiktu darbu. Jie neskaičiavo savo laiko, kad prisitaikytų prie šios visiškai nenumatytos aplinkos. Tikiuosi, kad ši nauja tvarka atitinka jūsų lūkesčius.
Šiuo sunkiu laikotarpiu taip pat noriu jums užtikrinti, kad Prancūzijos ambasada padės Licėjui įveikti šį etapą, pastoviai palaikydama ryšį su Europos ir užsienio reikalų ministerija Paryžiuje ir Prancūzų švietimo užsienyje agentūra (AEFE). Mes visada buvome ir visada būsime greta, šios krizės metu ir po jos, ypač jei kiltų ypatingų sunkumų.

Linkėdama gražių Velykų ir labai nuoširdžiai,-

Claire Lignières-Counathe
Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje