MOKYMAI UŽSIENIO KALBŲ MOKYTOJAMS

Rugsėjo 25-27 d. Prancūzų licėjuje vyko užsienio kalbų mokytojams skirti mokymai, kurių metu jie susipažino su naujomis užsienio kalbų programomis. Mokymus vedė Magalie Bocquet, AEFE agentūrai dirbanti mokytoja metodininkė ir prancūzų licėjaus Maskvoje mokytoja. Mokytojai diskutavo apie kultūros svarbą mokant kalbų, tarpdisciplininius projektus ir gebėjimų vertinimą.

Read more

Draugų vakaras Prancūzų licėjuje

Vakar Prancūzų licėjaus bendruomenė – mokiniai, tėvai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai – susibūrė draugiškam vakarui, kurio metu skambėjo prancūziškos dainos, atliekamos Clotilde Solange Rigaud, buvo dalijamasi vaišėmis bei gera nuotaika. Mokslo metus pradėjome draugiškai!

Read more

Susitikimas su prof. Carole Bourne-Taylor

Rugsėjo 20 d. Prancūzų licėjaus 2nde et 1ère mokiniai susitiko su prof. Carole Bourne-Taylor, literatūros dėstytoja Oksfordo universitete. Ji papasakojo apie savo profesinį kelią ir garsųjį Oksfordo universitetą, taip kalbėjo apie lyginamosios literatūros studijas bei kodėl yra svarbu mokytis kalbų. Dėkojame profesorei už turiningą pamoką!

Read more

Senatorių apsilankymas Prancūzų licėjuje

Rugsėjo 23 d. Prancūzų licėjuje lankėsi Prancūzijos Respublikos Senato Draugystės su Baltijos šalimis grupės delegacija. Senatoriai kartu su licėjaus vadovybe aptarė mokyklai kylančius iššūkius ir susitiko su moksleiviais. Vienas iš mokinių užduotų klausimų: ar galima priimti sprendimą, kuris tenkintų visus?Turite atsakymą? 😉

Read more

Mokslo metų pradžia rugsėjo 2 d.

Sveiki! Vasara netrukus baigsis, tad nekantraujame vėl sutikti visus mokykloje ir susipažinti su naujokais! Mokslo metų pradžios atidarymas TPS – CE2 klasių mokiniams vyks pirmadienį, rugsėjo 2 d., 10 val., Šilo g. 13. Pageidaujantiems mokiniams pirmadienį bus užtikrintas maitinimas, veiks popamokinės priežiūros grupė. CM1 – Terminale klasių mokinių lauksime pirmadienį, rugsėjo 2 d., 14 val., […]

Read more

1 2 3 6
top