fbpx

ATOSTOGŲ LAISVALAIKIO CENTRAS: registracija prasidėjo

Vasario 15-26 d., 7.30-18.00 val., Šilo g. 13

TPS-CP klasių mokiniams

Vieta : Vilnius tarptautinis prancūzų licėjus, Šilo g. 13, Vilnius
Laikas : vasario 15-26 d., 7.30-18.00 val. 

Šis laisvalaikio centras bus kitoks. Dėl esamos COVID 19 situacijos į laisvalaikio centrą priimami vaikai esantys nuo TPS iki CP grupėse, taip pat negalime organizuoti išvykų ir pasivaikščiojimų miške. Visos veiklos numatomos Vilniaus tarptautinio prancūzų licėjaus teritorijoje.
Vaikų grupės nebus tarpusavyje maišomos, veiklos bus organizuojamos klasėse. Kad galėtumėm organizuoti vaikų priėmimą laisvalaikio centre konkrečiai grupei, reikia, kad joje būtų registruoti mažiausiai 5 vaikai per dieną. Informuosime, ar Jūsų vaiko grupėje susidaro reikiamas dalyvių skaičius, kad būtų galima atidaryti laisvalaikio centrą.

Programoje: papje mašė (papier mâché) technikos ateljė, teatro kūrimas, filmai, piešimas, origami lankstymas, dainavimas, Hip Hop šokiai, daiktų iš karoliukų kūrimo dirbtuvės ir kiti siurprizai.

Kaina: 18 eur per dieną (maitinimas neįskaičiuotas)

Registruoti vaikus galite iki penktadienio, vasario 12 d.  17.00 val.


Cliquez ici pour vous inscrire via EDUKA

Paaiškinimus, kaip užsiregistruoti, rasite ČIA

SVARBU:

– Norintiems dalyvauti registracija privaloma! Dėl organizacinių priežasčių, negalėsime priimti neužsiregistravusių dalyvių.

– Atvykti į laisvalaikio centrą reikia iki 9 val., išvykti prašome ne anksčiau 16 val.  

– Registracija į laisvalaikio centrą įpareigoja sumokėti. Mokestis nebus taikomas tik tuo atveju, jei per 2 dienas po neatvykimo pateiksite pažymą.

top