fbpx

Socialinis-edukacinis klubas (FSE)

Kviečiame 6ème-Terminale klasių mokinius prisijungti prie Socialinio-edukacinio klubo (FSE). Dalyvaukite Licėjaus gyvenime!

Socialinis-edukacinis klubas yra ne pelno siekianti organizacija, veikianti TVPL koledže ir licėjuje. Klubą valdo jo nariai – VTPL mokiniai (nuo 6ème iki Terminale klasės) ir suaugusieji savanoriai. Jo veikla finansuojama nuosavais ištekliais, kurie gaunami iš klubo narių ir VTPL skiriamos paramos.

Kiekvienas klubo narys skiria 20 eur, kurie leidžia FSE veikti ir pasiūlyti mokiniams įvairias veiklas.

Klubas rūpinasi popamokiniais būreliais (ateljė, klubai, žaidimai, muzika), edukacine ir kultūrine programa (išvykos į kiną, koncertai, teatras, įv. konkursai, ir t.t.), nuspręsdamas padengti dalį išlaidų. Taip pat FSE gali finansuoti įv. įrangos, skirtos mokinių sąlygų gerinimui, įsigijimą.

Prieš dvejus metus FSE finansavo metų pabaigos šventę visiems koledžo-licėjaus mokiniams. Išvada: FSE suteikia naudos visiems mokiniams. Kviečiame palaikyti šią iniciatyvą: įstokite į klubą, pateikite idėjų projektams, išvykoms, dalyvaukite licėjaus gyvenime!

Kodėl svarbu tapti FSE nariu?

Juo daugiau mokinių prisijungs prie klubo, juo didesnis bus jo biudžetas, juo daugiau bus vykdoma įvairių veiklų, kuriomis džiaugsis visi mokiniai. Taip pat tapimas nariu yra pilietiškas žingsnis, o dalyvavimas klubo veikloje moko gyvenimo visuomenėje.

Susisiekite:

adj-college@lifv.lt

top