fbpx

Privalumai

Kodėl rinktis Vilniaus tarptautinį Prancūzų licėjų?

• Mūsų mokykla priklauso didžiausiam švietimo tinklui pasaulyje: AEFE (Prancūzijos švietimo agentūra užsienyje), kuriam priklauso 494 mokyklų ir daugiau nei 330 000 mokinių!

2016-2017-carte-reseau-enseignement-francais-etranger-web

• Mokyklos švietimo programa yra paremta pagal Prancūzijos švietimo reikalavimus. LIFV vadovaujasi Prancūzijos visuomenei būdingomis vertybėmis: tolerancija, humanizmu, lygiomis galimybėmis, žingeidumu, skatina kritinį mąstymą. Mokykla siekia užtikrinti aukščiausios kokybės išsilavinimą, paremtą Prancūzijos pedagogikos standartais.Tai taip pat suteikia galimybę moksleiviams nuo darželio iki vidurinės mokyklos baigimo mokytis toje pačioje mokykloje.

• Mokykloje ypatingas dėmesys skiriamas skirtingų kultūrų ir kalbų mokymuisi. Mes skatiname mokinių integraciją į globalų pasaulį vesdami pamokas skirtingomis kalbomis, supažindindami mokinius su kitų šalių kultūriniais ypatumais.

• Nepaisant mokyklos tarptautinio statuso, ypatingą dėmesį skiriame lietuvių kalbai ir Lietuvos kultūrai. Glaudžiai bendradarbiaudami su Lietuvos švietimo ministerija, mes užtikriname aukščiausios kokybės lietuvių kalbos mokymąsi, pradedant nuo pradinių klasių moksleivių iki abiturientų. Taip pat istorijos, geografijos ir meno istorijos programos yra pritaikytos pagal Lietuvos Švietimo Ministerijos rekomendacijas ir reikalavimus, pritaikant jas prie Lietuvos kultūros ir istorijos.

• Vienas iš būdų įvertinti mokyklos darbą yra jos mokinių rezultatai, laikant respublikinius abitūros egzaminus. Esame labai laimingi galėdami teigti, kad vidutinis mūsų mokyklos abiturientų išlaikymo balas brandos egzaminuose yra 95%, kuris suteikia daugumai baigusiųjų mūsų mokyklą įstoti į geriausius tarptautinius universitetus.

• Mūsų mokykla suteikia savo mokiniams galimybę laikyti tarptautinius skirtingų kalbų egzaminus savo mokykloje (anglų kalbos Cambridge, prižiūrint Britų tarybai, DELF prižiūrint Prancūzų institutui, ispanų kalbos prižiūrint Cervantes instituto ir be abejo lietuvių kalbos brandos egzaminą).

• LIFV politika – pamokų dėstymas mokytojo gimtąja kalba. Dėl šios priežasties mokykloje dirba labai kompetetingi pedagogai iš Lietuvos, Prancūzijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Italijos, Rusijos, Belgijos ir Ekvadoro.

• Esame įsitikinę, kad mokyklos sėkmė slypi jos mokytojų kompetencijoje. Mes ypatingą dėmesį skiriame aukščiausios klasės pedagogų atrinkimui. Mūsų darbuotojai yra novatoriški, labai aukštos kompetencijos ir dirbantys pagal Prancūzijos švietimo modelius. Siekiame pastovaus mūsų mokytojų tobulėjimo suteikdami jiems galimybę dalyvauti tobulinimosi kursuose, o mūsų vaikų darželio mokymo programa pritraukė ir kitų pedagogų dėmesį – Lietuvos Švietimo Ministerijos prašymu, mes patys vedame kursus apie skaitymo ir rašymo mokymo metodus.

• Mokyklos glaudus bendradarbiavimas su Prancūzų institutu suteikia mūsų mokiniams dideles mainų galimybes. Moksleiviai turi prieiga prie bendros bibliotekos, gali dalyvauti įvairiuose renginiuose kaip kino festivaliai, meno parodos, frankofonijos renginiai ir kita.

• Skiriame didelį dėmesį įvairiai užklasinei veiklai. Nuo 7:30 val. iki 18 val. mokiniai gali dalyvauti įvairiuose sportiniuose užsiėmimuose (komandiniuose žaidimuose, badmintono treniruotės, lengvojoje atletikoje, aikido, karate). Taip pat yra organizuojami meniniai ir edukaciniai užsiėmimai. Visi šie užsiėmimai vyksta prižiūrint mūsų kompetetingiems komandos nariams.

• Siekiame, kad tėveliai visuomet jaustųsi laukiami mūsų mokykloje. Moksleivių Tėvų Asociacija glaudžiai bendradarbiauja su mokyklos direktoriumi sprendžiant visus mokyklos klausimus ir tokiu būdu dalyvauja mokyklos tiesioginiame valdyme. Taip pat suteikiame tėveliams galimybę mokytis prancūzų kalbos ir kulinarijos meno. Siekiame, kad mokinių tėvai turėtų galimybes dažnai apsilankyti mūsų mokykloje, ar tai būtų tėvų susirinkimai, Kalėdiniai spektakliai, šventės ar išvykos.

top