fbpx

Vasaros atostogų stovyklos Prancūzijoje liepos 8-13 d. – CE1-CM2 klasių mokiniams

Pirmą kartą Vilniaus tarptautinis prancūzų licėjus, bendradarbiaudamas su centru PEP 40 (Pupilles de l’Enseignement Public des Landes), 2024 m. liepos 8-13 d. organizuoja atostogų stovyklas pietvakarių Prancūzijoje, Biscarrosse mieste, Landes departamente, Naujosios Akvitanijos regione. Kviečiame stovykloje dalyvauti LIFV CE1-CM2 klasių mokinius.

Vaikai galės pasirinkti norimą stovyklą iš šešių siūlomų temų. Kiekvienoje stovykloje rezervuotos vietos 5 mūsų mokiniams, kurie bus integruoti su bendraamžiais prancūzais. Visos šešios stovyklos vyksta Biscarosse, aplankant įdomiausius regiono taškus. Registracijos procesu ir kelionės bilietų pirkimu rūpinsis licėjus, o kelionėje juos lydės atsakingi asmenys iš licėjaus.

Ši stovykla – tai kur kas daugiau nei paprastas vasaros nuotykis; ji siūlo unikalią edukacinę patirtį, skatina atrasti, dalytis ir kurti neišdildomus prisiminimus. Kartu tai – ir nuostabi proga vaikams tobulinti prancūzų kalbos įgūdžius. Kviečiame CE1-CM2 klasių mokinius pasinerti į nuotykių kupiną savaitę pietvakarių Prancūzijos pajūryje!

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! REZERVUOKITE VIETĄ SAVO VAIKUI EL. PAŠTU PERISCO@LIFV.LT IKI 2024 M. SAUSIO 20 D.

Apie Biscarosse

Už 80 km į pietus nuo Bordo, Atlanto vandenyno pakrantėje įsikūręs Biscarosse yra pakrantės miestelis, siūlantis idilišką aplinką šiam vasaros nuotykiui.

Stovyklos organizacija

  • Laikas: liepos 8-13 d.
  • Transportas: kelionė lėktuvu Vilnius-Bordo su Lufthansa
  • Stovyklos vieta: priklausomai nuo pasirinktos temos
  • Registracija: mokykla užregistruos mokinius per PEP40 platformą. Rezervuokite vietą el. paštu perisco@lifv.lt iki 2024 m. sausio 20 d.
  • Kaina: 1100 eurų (įskaičiuota kelionė lėktuvu ir stovykla)
  • Palydovai: kelionėje vaikus lydės 2 atsakingi asmenys iš LIFV.

Stovyklų temos (pasirinkite vieną)

6-9 metai – Riterystė ir burtai

Ežero pakrantėje ar miško gilumoje, leiskitės į susitikimą su legendinėmis būtybėmis. Ar norėtumėte patirti nepaprastų nuotykių ir įminti Landes krašto paslaptis? Ar jus intriguoja fėjos, troliai, raganos ir burtininkai? Mėgaukitės nepamirštama atostogų stovykla šioje tolimoje šalyje, kupinoje senų istorijų ir legendų. Tapkite burtininku ar ragana, dalyvaudami magiškų eliksyrų kurse, pasigaminkite savo burtininko skrybėlę ir grimuarą, atraskite kvadbolą (kvidičo įkvėptą žaidimą, labirinto paslaptis. Taip pat programoje: jodinėjimas poniais, maudynės Navarosos ir Parentiso ežeruose, vakaronės, žaidimai, pasakojimai…

9-14 metų – Nuo cirko iki žvaigždžių

Pasinerkite į kerintį festivalio “Rue des Étoiles” pasaulį, kuriame vyksta užburiančios cirko ir spektaklių dirbtuvės. Susipažinkite su magija, iliuzija, teatru ir skaitmeniniu menu ir kartu su draugais sukurkite nepamirštamą šou. Atraskite cirko meną su profesionalų vedamais užsiėmimais, kuriuose mokoma pusiausvyros (ant kamuolio, rola-bola lentos, virvės, ir kt.), žongliravimo (kiniškomis lėkštėmis, kamuoliukais ir kt.), akrobatikos (šuoliai ant batuto, charivaris, piramidė) ir magija (virvės, šalikas, monetos, close-up). Prie šių nuotykių pridėkite vandens sportą ir lauko pramogas, pavyzdžiui, buriavimą, plaukimą irklentėmis, plaukimą ir Pilat kopos tyrinėjimą. Vakarais laukia draugiški susibūrimai, žaidimai, teminiai vakarai ir išvykos, siūlantys daug atradimų ir stebuklingų akimirkų.

8-11 metų – Mažieji mokslininkai

Savaitė, kupina eksperimentų! Atrask tave supantį pasaulį ir tapk chemiko padėjėju. Kiekvieną dieną bus galima naudotis vis naujomis mokslinėmis priemonėmis ir atlikti naujus eksperimentus: plaukti baidarėmis, rinkti ežere gyvenančius augalus ir mikroorganizmus ir atrasti juos per mikroskopo objektyvą, suprasti, kaip veikia raketos, kad būtų galima ją sukonstruoti ir pakilti nuo žemės, programuoti robotą, atrasti astronomiją, atlikti eksperimentus ir sukurti dažus su pigmentais. Kas vakarą vaikų laukia smagios ir draugiškos vakaronės.

9-14 metų – Katamaranai vėjyje:

Leiskitės į jaudinančias atostogas, skirtas buriavimo malonumui ir atradimams! Jei jums patinka buriavimas, tai puiki proga jį išbandyti su draugais, tobulėti ir tęsti savo žygdarbius katamaranu (Hobby Cat 15 arba Fun-boat). Viešnagės pabaigoje gausite pažymėjimą, liudijantį apie įgytus įgūdžius.

Programą sudaro penki katamarano užsiėmimai, taip pat jūrinių atradimų užsiėmimai, įskaitant burlenčių sportą, plaukiojimą valtimi ir irklavimą stovint. Taip pat bus daug laiko maudynėms vandenyne arba Navarosse, Gastes ar Parentis ežeruose. Pasiruoškite jūriniam nuotykiui įspūdingoje gamtos aplinkoje.

8-11 metų – Nuotykiai gamtoje:

Stovyklavimas, jodinėjimas žirgais, žvejyba, lobių paieškos ir maudynės! Miško širdyje, prie ežerų, tarp kopų – atraskime Landes regiono grožį. Mūsų misija: pažinti gamtą ir ją saugoti. Šių nuotykių metu išmoksite esminių įgūdžių, kad galėtumėte išsiversti be šiuolaikinių prietaisų. Siūlomos veiklos: stovyklavimas laukinėje gamtoje; mokykmasis naudoti gamtos medžiagas; jodinėjimas žirgais miške; lobio paieškos tyrinėjant vietinę florą ir fauną; kelionė baidarėmis tyrinėjant ežerus.

8-11 metų – jodinėjimas žirgais:

Jodinėjimas žirgais, maudymasis, Pilat kopa, šaudymas iš lanko: kasdienis jodinėjimo nuotykis, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs raitelis, laukia jūsų!
Programoje – penki jodinėjimo užsiėmimai, kurių metu skiriama laiko priežiūrai, technikai, kliūtims ir jodinėjimui. Pamokos bus vedamos įvairaus lygio raiteliams, todėl galėsite tobulėti savo tempu.
Be jodinėjimo užsiėmimų, viešnagės metu galėsite išbandyti ir kitas įdomias veiklas, pavyzdžiui, irklavimą stovint, trolbolą ir daugelį kitų. Patirčių įvairovė suteiks jums subalansuotą nuotykį tarp jodinėjimo pažinimo ir dalyvavimo įvairiose linksmose veiklose.

Vietų skaičius ribotas! Rezervuokite savo vietą el. paštu perisco@lifv.lt iki 2024 m. sausio 20 d.

top