fbpx

Tarptautinis nuotraukų konkursas

Oficialiai pasibaigus pirmajai konkurso daliai AEFE Vidurio ir Rytų Europos zonos mokyklose, pirmadienį, gruodžio 4 d., prasidėjo antroji dalis: balsavimas internetu, kurio metu bus išrinktos nuotraukos – konkurso nugalėtojos.
Balsavimas vyks per “PollUnit” platformą iki gruodžio 15 d. vakaro. Mokiniai, tėvai ir darbuotojai gali išrinkti jiems labiausiai patikusią nuotrauką. Nugalėtojai bus paskelbti savaite vėliau. 🏆

Kviečiame balsuoti:

3 CIKLAS : “Sporto spalvos” – CM1, CM2 ir 6ème


4 CIKLAS: “Sportas rėmelyje” – 5ème, 4ème ir 3ème

“Sporto poezija” – 2nde, 1ère ir Terminale

Kviečiame palaikyti LIFV mokinius:


Tarptautinis nuotraukų konkursas


AEFE Vidurio ir Rytų Europos zona organizuoja nuotraukų konkursą, kuriame gali dalyvauti visi mokiniai nuo CM1 iki Terminale klasių. Konkursas vyksta nuo 2023 m. rugsėjo iki gruodžio vidurio.

Konkurso tema

Olimpinės ir parolimpinės žaidynės 2024 m. vyks Paryžiuje. Šio svarbaus įvykio proga mokyklinio sporto tema bus kitų metų AEFE organizuojamų renginių dėmesio centre.

Bendra konkurso nuotraukų tema –”Mokyklinis sportas”, o kiekvienai mokinių amžiaus grupei skirta atskira papildoma potemė:

 • “Sporto spalvos” – CM1, CM2 ir 6ème.
 • “Sportas rėmelyje” (rėmelis gali būti bet kokio pobūdžio ir (arba) formos) – 5ème, 4ème ir 3ème.
 • “Sporto poezija” – 2nde, 1ère ir Terminale

Dalyvavimo sąlygos

Konkurse gali dalyvauti visų Vidurio ir Rytų Europos zonos mokyklų mokiniai nuo CMiki Terminale klasių. Kiekvienas mokinys gali dalyvauti tik su viena nuotrauka. Dalyvavimas konkurse yra nemokamas ir reiškia visišką sutikimą su šiomis taisyklėmis be jokių išlygų. Laikoma, kad visiems dalyviams, jaunesniems nei 18 metų, dalyvauti leido tėvai arba teisėti globėjai.

Darbai bus svarstomi tik tada, kai bus įsitikinta, kad jie atitinka šioms taisyklėms.

Organizavimas

Kiekviena dalyvaujanti mokykla organizuoja pirmąją konkurso dalį. Mokiniai kviečiami iki lapkričio 9 d. atsiųsti nuotraukas mokyklos kontaktiniam asmeniui adresu com@lifv.lt.

Lapkričio 10-17 d. nuotraukos bus eksponuojamos mokykloje.

Pasibaigus balsavimui, nuotraukos nugalėtojos bus išsiųstos ZECO komunikacijos vadovei. Tuomet ji surinks nugalėtojų nuotraukas iš visų konkurse dalyvaujančių įstaigų ir surengs antrąją konkurso dalį: internetinį balsavimą per DRIMIFY nuo 2023 m. lapkričio 27 d. iki gruodžio 8 d.

Reikalavimai nuotraukoms

 • skaitmeninis formatas (JPEG arba PNG vaizdai), 4/3 (horizontalus) arba 3/4 (vertikalus), 300 dpi
 • neviršyti 5 MB dydžio
 • būti be filtrų, be apvadų, vandens ženklų ar parašų
 • turi būti padaryti natūralioje šviesoje
 • turi turėti pavadinimą
 • negali būti retušuotos ar kaip nors kitaip apdorotos (fotomontažas). Leidžiama retušuoti, kad pagerėtų vaizdo kokybė. Tai apima spalvų (sodrumo, baltos spalvos balanso, gyvumo ir t. t.), šviesos (ryškumo, kontrasto ir t. t.) ir ryškumo koregavimą.

Nugalėtojai

Tiek mokyklos, tiek ZECO dalyje bus renkami 4 laimėtojai:

 • mokinių favoritas
 • tėvų favoritas
 • darbuotojų favoritas
 • “Coup de Coeur” prizas.

Laimėtojų nuotraukos bus publikuojamos puslapyje aefe-zeco.net ir ZECO socialiniuose tinkluose (Facebook, Linkedin et Instagram).

Galutiniai rezultatai bus paskelbti gruodžio 11 d.

Autorių teisės

Kadangi konkurse gerbiamos teisės į atvaizdą, kaip nustatyta įstatymuose, dalyviai patvirtina, kad jiems priklauso pateiktų nuotraukų autorių teisės ir kad pateiktose nuotraukose atpažįstami asmenys davė savo sutikimą.

Dalyvaudami konkurse dalyviai sutinka, kad ZECO be jokių apribojimų ar išlygų naudotų ir platintų konkursui pateiktas nuotraukas skaitmeninėje žiniasklaidoje ir ZECO socialinių tinklų paskyrose (“Instagram”, “Facebook”, “LinkedIn”), nesuteikdama už tai jokio atlygio, teisės ar naudos, komunikacijos tikslais.

top