fbpx

Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė

Gruodžio 4 d., šeštadienį, LIFV bendruomenė dalyvaus Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje International Christmas Charity Bazaar. Šiais metais dėl pandemijos renginys planuojamas lauke, Rotušės aikštėje.


Tai tradicinis renginys, kuriuo pradedamas kalėdinis laikotarpis Vilniuje.  Jį organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija (IWAV), o globoja Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Visos surinktos lėšos skiriamos organizacijoms, kurioms reikalinga parama. Daugiau informacijos apie mugę ir šių metų paramos gavėjus rasite šiame pristatyme.

Tradiciškai stenduose, kuriuos ruošia užsienio šalių ambasados ir tarptautinės mokyklos, siūlomi įvairių šalių tradiciniai gaminiai, rankdarbiai.

Kviečiame visus LIFV mokinių tėvus prisidėti prie šio labdaros renginio

1. Pasiūlykite produktų, kuriuos galėtume parduoti LIFV stende

Ankstesniais metais pardavinėjome pliušinius meškiukus, rankų darbo šalikus, siuvinėtus dovanų maišelius, kalėdines dekoracijas, papuošalus, maisto produktus, žaidimus ir daug kitų daiktų.

Jei norėtumėte atnešti maisto produktų, jie turi būti supakuoti atskirai. Taip pat reikalingas ingredientų sąrašas lietuvių ir anglų kalbomis.

Prekes prašome atnešti į mokyklos administraciją. Didelis ačiū visiems tėveliams, kurie jau padovanojo prekių mokyklos prekystaliui!

2. Būkite savanoriais ir prekiaukite mugės dieną

Mugė veiks gruodžio 4 d. nuo 12 iki 20 val. Kviečiame dalyvauti ir prekiauti LIFV stende. Taip pat mums reikės pagalbos paruošti stendą prieš atidarymą ir sutvarkyti jį renginio pabaigoje.

Spauskite čia ir registruokitės prekybai mugėje.

Pasirinkite jums patogų laiką, parašykite savo vardą, pavardę, el. pašto adresą ir kiek žmonių planuoja ateiti su jumis.Organizatoriai kviečia sukurti stebuklingą kalėdinės pasakos atmosferą, todėl galite drąsiai ateiti pasipuošę personažų kostiumais.

Svarbu: norint dalyvauti, reikia turėti Galimybių pasą!

3. Tapkite rėmėjais

Jei norėtumėte prisidėti didesne suma, organizatoriai kviečia tapti rėmėjais. Piniginę paramą asociacijai gali skirti užsienio ir Lietuvos įmonės, privatūs asmenys ir fondai. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

4. Įsigykite loterijos bilietus

Mugės dieną bus galima įsigyti šventinės loterijos bilietų. Prizai bus pristatyti ICCB Facebook puslapyje.

5. Atvykite į mugę ir įsigykite kalėdinių dovanų čia!

Sekite ICCB Facebook puslapį, pakvieskite savo draugus ir sukurkime Kalėdų pasaką kartu!


top