fbpx

PRIMENAME: Lapkričio 17 d. 18.00 val. Visuotinis susirinkimas nuotoliniu būdu

Gerbiami mokinių tėvai, 

Primename, kad LAPKRIČIO 17 d., ANTRADIENĮ, 18.00 val. , įvyks Vilniaus Tarptautinio Prancūzų licėjaus mokinių tėvų asociacijos visuotinis susirinkimas nuotoliniu būdu.

Nuorodą prisijungimui rasite savo el. pašto dėžutėje.

Mokinių tėvų atstovai priima svarbius sprendimus, susijusius su licėjaus valdymu (biudžetas, mokestis už mokslą, finansai ir daug kitų klausimų). Tad labai kviečiame visus tėvus aktyviai dalyvauti mokyklos gyvenime ir ateiti išrinkti savo atstovus į Valdančiąją tarybą.

Visuotinio susirinkimo darbotvarkė:

Spauskite čia

Rinkimai į Valdančiąją tarybą

Šiemet Valdančiosios tarybos sudėtis bus atnaujinta 3-mis nariais. Gavome tik 3 kandidatūras, tačiau Mokinių tėvų asociacijos įstatai įpareigoja vis tiek organizuoti balsavimą.

Kandidatai:

Nuotolinio balsavimo organizavimas

Šiais metais dėl pandemijos balsavimas vyks nuotoliniu būdu.

Kiekviena šeima turi tiek balsų, kiek jos vaikų mokosi Prancūzų licėjuje – jei mokykloje mokosi du Jūsų vaikai, turėsite 2 balsus. Kiekviena balsavimo nuoroda yra unikali ir skirta konkrečiam vaikui.

Balsavimo pradžia: konferencijos pabaiga, 2020 m. lapkričio 17 d. 20.00 val.

Balsavimo pabaiga: 2020 m. lapkričio 19 d. 20.00 val.

Unikalų numerį ir balsavimo nuorodą išsiuntėme Jums elektroniniu paštu. Jei negavote laiško, prašome susisiekti el. paštu com@lifv.lt

Valdančiosios tarybos vaidmuo

Vilniaus Tarptautinis Prancūzų licėjus – tai privati, nesiekianti pelno, tėvų valdoma mokymo įstaiga.

Mokyklos administravimas, buhalterija, kontrolė ir kita veikla grindžiama savanorišku tėvų dalyvavimu tėvų asociacijoje (Asociacijos įstatai).

Iš dalies atnaujinama kiekvienais metais, asociacijos valdyba (Valdančioji taryba) užtikrina administracinį ir finansinį mokyklos valdymą. Jos nariai yra renkami iš mokinių tėvų tarpo. Valdančioji taryba reguliariai organizuoja susirinkimus, kuriuose svarsto praktinius klausimus, susijusius su mokyklos veikla ir tvirtina biudžetą.

Daugiau informacijos apie Valdančiosios tarybos veiklą rasite čia.

top