fbpx

Popamokinės paslaugos sausio-kovo mėn. periodui: registracija prasidėjo

Gerbiami tėvai,

EDUKOJE jau galite užsakyti popamokinės veiklos naujo periodo (sausio 4 – kovo 31 d.) paslaugas:

Registracija uždaroma sausio 4 d. 7.00 val. 

Džiaugiamės galėdami pristatyti atnaujintą popamokinės veiklos katalogą. Jame rasite informaciją apie visą LIFV neformalaus ugdymo veiklą sausio 4-kovo 31 d.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


Mokiniams siūlome net 22 būrelius, tarp jų – net 6 nauji: STEAM, boksas, maisto gaminimo klubas anglų kalba, tekstilė ir dizainas, krepšinis mažiesiems ir kūno stiprinimo treniruotės. Taip pat kviečiame registruotis ir į jau populiarumo sulaukusius: zumba, karate, akrobatika, dailė, teatro studija, šachmatai, keramika, futbolas, eksperimentinis menas, robotika, baletas, gimnastika, matematika, hip hopas ir kiti. Sau būrelį atras visi, nuo TPS iki Terminale!

Tėvelius taip pat kviečiame neatsilikti ir lankyti prancūzų kalbos kursus, kol jūsų vaikai smagiai ir naudingai leidžia laiką popamokinėje grupėje. Registracija šioje nuorodoje EDUKOJE.
Svarbu:

  • Po sausio 4 d. 7.00 val. registracija popamokinės priežiūros grupės ABONEMENTUI (tarifas 2.5 Eur/val.) uždaroma ir galėsite rinktis tik LANKSČIĄ registracijos sistemą (tarifas 5 Eur/val.).
  • Popamokinės grupės ir būrelių kainos EDUKOJE nurodytos už visą periodą (sausio 4-kovo 31 d.). 
  • Būrelių pradžia – sausio 4 d.

Jei turite klausimų, kreipkitės į mūsų popamokinės veiklos skyrių el. paštu perisco@lifv.lt.

top