fbpx

Pagalba Ukrainos vaikams

Gerbiami mokinių tėvai,

Lietuvoje kasdien daugėja nuo karo bėgančių  žmonių. Šiuo ypač sunkiu Ukrainos žmonėms metu Tarptautinio prancūzų licėjaus bendruomenė stengiasi juos palaikyti ir padėti. Jau šią savaitę prie LIFV prisijungė pirmieji iš Ukrainos atvykę mokiniai. Linkime jiems sėkmės ir lengvo starto.

Siekiant padėti nukentėjusioms šeimoms, Valdančiosios tarybos sprendimu šiais mokslo metais  išimties tvarka papildomai  ketiname priimti į ikipradinę mokyklą-darželį iki 10 iš Ukrainos atvykusių vaikų. Vaikai  prisijungs prie jau esamų klasių grupių. Šeimų finansinė padėtis bus vertinama individualiai, tačiau esant poreikiui dalis ar visi ugdymo kaštai bus dengiami iš licėjaus biudžeto, todėl prašome ir visų  galinčių paremti šią iniciatyvą bendruomenės narių pagalbos. Tik kartu esame stiprūs.

Kaip galite prisidėti?

1. Perveskite pasirinktą paramos sumą į licėjaus Paramos Ukrainos vaikams fondą. Jūsų auka bus skirta dalinai finansuoti atvykusių vaikų ugdymą mūsų mokykloje šiais mokslo metais. Priklausomai nuo aplinkybių ir iš bendruomenės surinktų dydžio, svarstysime dengti dalį mokesčio ir ateinančiais mokslo metais.

Vilniaus tarptautinis prancūzų licėjus VŠĮ

LT90 7044 0600 0044 8849 (AB SEB bankas)
LT74 7300 0101 0323 8637 (AB Swedbank)
Mokėjimo paskirtyje nurodykite UKRAINE FUND

Paremti Ukrainos vaikų ugdymo LIFV iniciatyvą galėsite ir rytoj Kaziuko mugės metu, palikdami auką tam skirtoje urnoje. Laukiame Jūsų rytoj 14-16 val. Subačiaus g. kiemelyje ​​​​​​.

2. Prisijunkitei prie mokyklos kuriamos Mentorių programos. Tikimės, kad pavyks rasti po mentorių kiekvienai iš Ukrainos atvykstančiai šeimai. Kalbančius ukrainiečių ar rusų kalbomis ir galinčius skirti laiko tvarkant priėmimo į mokyklą formalumus, padėti iš Ukrainos atvykusiems vaikams integruotis į mokyklos bendruomenę, kviečiame kreiptis į mokyklos administraciją : info@lifv.lt .

3. Šiuo metu svarstome ir atskiros papildomos klasės sukūrimą didesniam vaikų skaičiui iš Ukrainos priimti Šilo g. esančiame mokyklos pastate. Ieškome sprendimų kartu su atsakingomis institucijomis,  nagrinėjame galimus papildomus finansavimo šaltinius.  Prisidėkite savo pasiūlymais, mintimis, idėjomisinfo@lifv.lt .

Dėkojame visiems, kurie rūpinasi ir padeda nuo karo pabėgusiems vaikams.

top