fbpx

Laipiojimo treniruotės Collège-Lycée

Gerbiami mokinių tėvai,

Po rudens atostogų licėjaus kūno kultūros ir sporto mokytojai organizuoja laipiojimo sporto treniruotes, kuriuose kviečiami dalyvauti koledžo ir licėjaus mokiniai.

Treniruočių kaina: 30 Eur Lycée klasių mokiniams (6 treniruotės) ir 35 Eur Collège klasių mokiniams (7 treniruotės) lapkričio ir gruodžio mėnesiais. Suma bus įtraukta į sąskaitą už mokslą.

Į kainą įskaičiuota kelionė į treniruočių salę Vertical (Kalvarijų g. 143, Vilnius) užsakytu autobusu, laipiojimo įranga ir salės nuoma. Siekiant užtikrinti mokinių saugumą, dalyvių skaičius treniruotėse ribojamas iki 20.

Tvarkaraščiai:

·         Antradieniais Lycée klasių mokiniams. Išvykstame iš LIFV 17.40 val., atvykstame į salę 18.15 val. Treniruotės trukmė 1.30 val. Pabaiga – 19.30 val.

·         Ketvirtadieniais Collège klasių mokiniams. Išvykstame iš LIFV 16.10 val., atvykstame į salę 16.40 val. Treniruotės trukmė  1.30 val. Pabaiga – 18.00 val.

Kelionę atgal apmoka tėvai.
Jei mokinys negalės dalyvauti pamokose dėl ligos ar traumos, būtina pateikti medicininę pažymą. Įmoka galės būti grąžinta, jei dėl ligos ar traumos vaikas praleis daugiau kaip 50 % treniruočių (3 praleistos treniruotės iš eilės).
Vyresni nei 16 metų vaikai turi turėti ne senesnį nei 48 valandų PGR testą arba skiepų pažymėjimą (galimybių pasą).

Jei pageidaujate, kad Jūsų vaikas dalyvautų treniruotėse, prašome informuoti kūno kultūros mokytojus el. paštu loiclenarvor@lifv.lt


Kūno kultūros ir sporto mokytojai

top