fbpx

Kvietimas į Visuotinį susirinkimą NUOTOLINIU BŪDU trečiadienį, lapkričio 10 d. 18.00 val.

Gerbiami mokinių tėvai,

ūsų vaikų mokyklos valdymas ypatingas. LIFV yra ne pelno siekianti įstaiga, kurioje tėvai užima labai svarbų vaidmenį. Pasirinkę LIFV savo vaikams, tapote tėvų asociacijos nariais. Kasmet esate kviečiami dalyvauti savo atstovų, kurie bus atsakingi už visus su mokyklos administraciniu ir finansiniu valdymu susijusius klausimus – Valdančiosios tarybos – rinkimuose. Daugiau informacijos rasite čia.

Pagrindinis metų renginys – Visuotinis asociacijos susirinkimas – vyks lapkričio 10 d., trečiadienį, 18.00 val. nuotoliniu būdu. Kviečiame dalyvauti ir išrinkti savo atstovus. Susirinkimo darbotvarkę rasite čia.

Susirinkimo nuorodą išsiuntėme Jums el. paštu. Jei negavote laiško, susisiekite su administracija.

Valdančiosios tarybos narių rinkimai

Šiais metais išrinksite 5 atstovus į Valdančiąją tarybą (3 mandatai 3 metams, 1 mandatas 2 metams ir 1 mandatas 1 metams). Kviečiame susipažinti su kandidatais (spauskite nuorodas):

Dagnė BitienėDavid BouletAlexandre CremersMathieu JacquesThierry Jouve
Lina MasiulienėMélanie Pelletier

Balsavimo tvarka

1) Kvorumas

Patvirtinkite savo dalyvavimą čia.
Susirinkimo dieną skaičiuosime dalyvių skaičių ir bus nuspręsta, ar susirinkimas tęsiamas. Jei kvorumas (50 proc. mokinių turi būti atstovaujama) nebus pasiektas, susirinkimas bus nukeltas į lapkričio 17 d.

2) Balsavimas

Balsavimas vyks nuotoliniu būdu, EUSurvey platformoje. Balsavimas prasidės susirinkimo dieną 18.15 val. ir tęsis 5 dienas (iki 2021.11.15 23.00 val.) Unikali nuoroda kiekvienam vaikui bus išsiųsta el. paštu, jei kvorumas bus pasiektas.

Iš anksto dėkojame už Jūsų aktyvų dalyvavimą.

top