fbpx

Atostogų laisvalaikio centras spalio 19-30 d., Šilo g.13

POILSIO IR KULTŪROS RUDUO 2020
Cycle 1 (Ikipradinė mokykla: TPS, PS, MS, GS klasės)

Programoje: įvairios veiklos ir staigmenos mokykloje: šokiai, žaidimai, sporto varžybos, Olimpinės žaidynės, piešimas, kinas, animacija, pasivaikščiojimai ir Helovyno šventė!

Kaina dienai (TPS, PS, MS, GS): 18 eur 

SVARBU:
– Registracija į laisvalaikio centrą ir maitinimo užsakymas Eduka sistemoje vyksta atskirai. Užregistravę vaiką į laisvalaikio centrą, modulyje „Valgyklos portalas” nepamirškite užsakyti maitinimo pasirinktomis dienomis.
Cycle 2 et 3 (CP, CE1, CE2, CM1, CM2)

Programoje
: išvykos į Skypark, Zoologijos sodą Zoopark, Kukurūzų labirintą, Energetikos ir technikos muziejų, Iliuzijų muziejų, plaukimas Nerimi ir smagi Helovyno šventė mokykloje.

Kaina dienai (Cycle 2 ir 3): 25 eur (Išvykos į kaina įskaičiuotos) 

SVARBU:
– Į išvykas vyks visi dienos dalyviai, nėra galimybės daliai mokinių pasilikti mokykloje! 
–  išvykų dienomois maitinimas mokykloje nebus tiekiamas. Vaikai turės atsinešti maistą iš namų piknikui. Dienomis, kai išvykos nebus vykdomos, galima užsakyti valgyklos maistą atskirai per Eduka.

Registracijai EDUKA sistemoje spauskite čia

Registracijos pabaiga: pirmadienis, spalio 12 d., 12.00 val. 

Paaiškinimus, kaip užsiregistruoti, rasite ČIA
SVARBU:
– Norintiems dalyvauti registracija privaloma! Dėl organizacinių priežasčių, negalėsime priimti neužsiregistravusių dalyvių.
– Atvykti į laisvalaikio centrą reikia iki 9 val., išvykti prašome ne anksčiau 16 val.  
– Laikantis nustatytų higienos taisyklių, Cycle 2 ir Cycle 2 (CP, CE1, CE2, CM1, CM2) mokinių tėvai į mokyklą neįleidžiami.
– Registracija į laisvalaikio centrą įpareigoja sumokėti. Mokestis nebus taikomas tik tuo atveju, jei per 2 dienas po neatvykimo pateiksite pažymą.
top