fbpx

Atostogų laisvalaikio centras: registracija prasidėjo

Vasario 20 – kovo 3 d., Šilo g. 13, 7.30-18.00 val.

Registracija iki vasario 17 d. 7.30 val. EDUKA platformoje

Ar jau žinote, ką per šias mokyklines atostogas veiks jūsų vaikai? Kviečiame TPS-CM2 klasių mokinius smagiai ir turiningai praleisti laiką LIFV Atostogų laisvalaikio centre! Šias dvi savaites skirsime vaikų fizinei ir emocinei sveikatai gerinti, o vasario 21-ąją švęsime tradicines lietuviškas Užgavėnes.

Fizinės sveikatos savaitė – vasario 20-24 d.

Programoje: laipiojimas uolomis specialiai įrengtoje erdvėje, edukacinė riedlenčių sporto pamoka, tradicinė išvyka į Skypark batutų parką, vaikai susipažins su skirtingais šokių stiliais – salsa, tango, hip hop ir break-up; vyks jogos pamokos, bus organizuojamas tradicinio prancūziško žaidimo “Balles aux prisonniers” turnyras, aktyviai leisime laiką miške Pavilnių regioniniame parke. Vasario 21-ąją švęsime Užgavėnes ir deginsime Morę – žiemos sunkumų ir visų visuomenėje susikaupusių blogybių simbolį.

Emocinės sveikatos savaitė – vasario 27 – kovo 3 d.

Programoje: floristikos terapija, muzikos ateljė, edukaciniai žaidimai emocinės sveikatos tema, specializuota meno terapija susipažinimui su emocijomis bei sudėtingų emocijų paleidimui, vaikai fiksuos savo emocijas fotoateljė, gaminsime antistresinius kamuoliukus ir rašysime įkvepiančias frazes ant akmenėlių, kursime dienoraščius, kuriuose mokysimės fiksuoti savo kasdienes emocijas, ieškosime paslėpto lobio, keliausime į vaikų ir jaunimo meno galeriją – pažinsime emocijas kūrybiškumo inkubatoriuje, laukia ekskursija į  MO muziejų, bei žiūrėsime edukacinius kino filmus prancūzų kalba Meno avilyje.

Dienos programą Jūsų vaikų amžiaus grupei rasite EDUKA (Atostogų laisvalaikio centras → Katalogas)

Laikas: 7h30-18h00

Vieta: Šilo g. 13

Kaina už dieną (maitinimas neįskaičiuotas):

18-25 eur (priklauso nuo dienos programos)

Registracijos instrukcijas rasite ČIA

Svarbios taisyklės:

– Privaloma registracija EDUKOJE (langelis “Atostogų laisvalaikio centras”). Dėl organizacinių priežasčių, neužsiregistravę vaikai nebus priimami.

– Registracija į laisvalaikio centrą įpareigoja sumokėti. Užsiregistravus, neatvykimo atveju mokestis nebus anuliuojamas.

– Vietų skaičius ribotas. Pasibaigus registracijos terminui, vaikus galėsite registruoti tik tuo atveju, jei bus likusių laisvų vietų. Kreipkitės į popamokinės veiklos skyrių el. paštu: perisco@lifv.lt.

– Atvykti į laisvalaikio centrą reikia iki 9 val., pasiimti vaikus prašome ne anksčiau nei 16 val.

– EDUKA sistemoje laisvalaikio centro ir maitinimo užsakymas vyksta atskirai. Užregistravus vaiką į laisvalaikio centrą, nepamirškite užsakyti maitinimo modulyje “Maitinimo užsakymas”.

– PS-CM2 klasėms išvykos organizuojamos visiems dienos dalyviams. Nėra galimybės likti mokykloje.

top