fbpx

Apklausos apie anketą rezultatai

Gerbiami tėvai,

Dėkojame už Jūsų atsakymus į mokyklos valgyklos anketą. Iš viso sulaukėme 132 atsakymų.

Pateikiame rezultatų santrauką. Šio laiško pabaigoje rasite dokumentą, kuriame pateikiami išsamesni atsakymai.

Dėl konfidencialumo priežasčių dokumente rasite ne visus Jūsų pateiktus atsakymus į atvirus klausimus. Pateikiame keletą pastabų, kuriomis tėvai pasidalino su administracija, iliustruojančių pavyzdžių.

Dauguma į šį klausimyną atsakiusių tėvų turi vaikų pradinėje mokykloje, jų vaikai valgo valgykloje jau 3 – 6 metus.

Pirmiausia, beveik 43% šių tėvų teigia, kad savaitiniai meniu neatitinka jų lūkesčių, apie 45% mano, kad jie iš dalies pateisina jų lūkesčius.

Komentarai:

„Maistas yra beskonis“, „Maisto kokybė prasta“, „Norėtume sveikesnio maisto“, „Svarbu atsižvelgti į vaikų skonį“, „Populiaresni ir sveikesni maisto produktai galėtų būti pateikiami 3–4 kartus per savaitę“…

Dauguma tėvų (72 %) yra įsitikinę, kad teikiamas maistas atitinka saugumo reikalavimus.

Jie mano, kad porcijos dydis yra pakankamas(78%).

Tačiau dauguma tėvų negali pasakyti, ar maistas yra subalansuotas ir sveikas (46 %). 30 % tėvų mano, kad taip nėra.

Tik nedidelė dalis (15 %) į anketą atsakiusių tėvų norėtų vegetariško meniu pasiūlymo, o jei toks variantas būtų, nenorėtų už tai mokėti papildomai.

Daugumai tėvų (64 %) mano, kad valgyklos paslaugų kaina turėtų būti nuo 3 iki 5 eurų.

Vaikų maisto kokybės vertinimas nėra aukštas, dauguma savo pasitenkinimui apibūdinti pasirinko apatinę skalės dalį. Skalėje nuo 0 iki 10 70 % atsakiusiųjų pasirinko 0–5.

Komentarai:

„Be skonio“, „Aš grįžtu iš mokyklos alkanas“, „Vienam iš mano vaikų maistas yra tinkamas, antrajam visiškai nepatinka“, „Mano vaikas sako, kad kartais maistas yra geras “,„ Maistas visada yra šaltas ar drungnas “,„ Mes norime paprasto, atskiro, nesumaišyto maisto lėkštėje “

10 val. Užkandis laikomas būtinu, tačiau jis turėtų būti gana lengvas, daugiausia iš vaisių ir daržovių.

Mes, mokinių tėvų atstovai atstovai Mokyklos taryboje, pasidalijome šios apklausos rezultatais per paskutinį Mokyklos tarybos (Conseil d’établissement) posėdį, 2020 m. Lapkričio 3 d.

Rezultatai bus išsamiau aptarti kitame valgyklos komiteto, kuris buvo sukurtas dabartiniam ir kitiems galimiems paslaugų teikėjams įvertinti, posėdyje.
Dar kartą dėkojame už jūsų dalyvavimą ir primename, kad galite susisiekti su mumis el. paštu : ce@lifv.lt, jei turite  komentarų ar klausimų, kuriuos norėtumėte, kad ateityje iškeltume Mokyklos tarybos posėdžiuose.

Prisegame pdf dokumentą su rezultatais ir lentelę, kurioje rasite Mokyklos tarybos aptariamus klausimus.

Nuoširdžiai,

Mokinių tėvų atstovai mokyklos taryboje

Bart, Hanne ir Isabelle

top