fbpx

Nuotolinis mokymas lapkričio 3-6 dienomis

Gerbiami tėvai,

Vilniaus tarptautinis prancūzų licėjus organizuoja darbą laikydamasis Lietuvos sveikatos ministerijos rekomendacijų. Kaip ir visose Vilniaus mokyklose, 2020 m. lapkričio 3-6 dienomis koledžo ir licėjaus mokiniams pamokos vyks nuotoliniu būdu. 6ème-Terminale klasių mokiniai į licėjaus pastatą nebus įleidžiami.

Iki lapkričio 2 d. mokiniai Pronote sistemoje gaus prisijungimo instrukcijas ir pamokų tvarkaraštį. Licėjaus nuotolinio mokymo sistema bus tokia pati, kokią taikėme 2020 m. kovo-gegužės mėn.: vyks sinchroninės ir asinchroninės pamokos.

Ši Sveikatos ministerijos nuostata netaikoma ikipradinės ir pradinės mokyklos mokiniams, todėl TPS, PS, MS, GS, CP, CE1, CE2, CM1 ir CM2 klasėms lapkričio 3-6 dienomis pamokos vyks mokykloje, kaip įprasta.

Atostogų laisvalaikio centras spalio 26-30 dienomis ir popamokinės priežiūros grupė (garderie) lapkričio 3-6 dienomis veiks įprastai. Lapkričio 3-6 dienomis bus stabdoma kai kurių būrelių veikla. Kitą savaitę popamokinės veiklos komanda išsiųs būrelius lankančių vaikų šeimoms pranešimą dėl veiklos stabdymo.

Mieli tėvai, darome viską, kad užtikrintume Jūsų vaikų gerovę ir saugumą. Nuotolinės pamokos mums ne naujiena: esame pasiruošę toliau teikti kokybišką mokymą Jūsų vaikams.

Nuoširdžiai dėkojame už pasitikėjimą.

Prancūzų licėjaus komanda

top