fbpx

COVID situacija VTPL 2020-11-27

Gerbiami tėvai,

Norime Jus informuoti apie COVID situaciją licėjuje šiuo metu, 2020-11-27. Galime Jus nuraminti, kad situacija yra stabili ir ugdymas vyksta sklandžiai abiejuose pastatuose.

  • Šilo g. pastate šią savaitę nustatytas 1 naujas COVID-19 atvejis darbuotojui. Tai vienas iš praėjusią savaitę nustatytų artimą sąlytį su sergančiu žmogumi turėjusių asmenų, buvusių izoliacijoje nuo lapkričio 19 d. vakaro.

 Iš viso nuo praėjusios savaitės yra 5 teigiami COVID-19 atvejai, nustatyti 2 darbuotojams ir 3 mokiniams dviejose klasėje. Artimą kontaktą turėję asmenys yra izoliacijoje. Visų jų testų atsakymai neigiami.Dviejų klasių mokiniams iki jų izoliacijos pabaigos tęsiamas nuotolinis mokymas. 

  • Antakalnio g. pastate naujų susirgimų šią savaitę nenustatyta.

Iš viso nuo praėjusios savaitės turime 1 teigiamą atvejį (techninio personalo darbuotoja, kuri artimo kontakto su kitais žmonėmis neturėjo). Toliau organizuojame ugdymą remdamiesi Lietuvos sveikatos ministerijos rekomendacijomis. Ir toliau pagrindiniu prioritetu išlieka saugumo priemonių taikymas ir patalpų higienos užtikrinimas, saugaus atstumo išlaikymas bei mokinių srautų organizavimas, siekiant kiek įmanoma sumažinti skirtingų mokinių grupių kontaktus.Primename, kad sužinoję apie licėjaus mokinio susirgimą arba turėtą artimą kontaktą su sergančiu asmeniu ne mokyklos patalpose, turite apie tai pranešti licėjui el. paštu info@lifv.lt. Į mokyklą jam bus galima grįžti po 14-os dienų izoliacijos.Dėkojame Jums už supratingumą ir pasitikėjimą.Prancūzų licėjaus administracija

top