fbpx

#COVID SITUACIJA, 2021 M. KOVO 19 D.

Gerbiami tėvai,

Informuojame apie situaciją mokykloje šiuo metu, 2021 m. kovo 19 d.

Šią savaitę VTPL naujų COVID-19 atvejų nebuvo.


Kaip jau žinote, LIFV, kaip ir daugiau nei 50 kitų Vilniaus mokyklų, pareiškė norą dalyvauti Vilniaus miesto savivaldybės ir Lietuvos Vyriausybės bandomajame eksperimente “atgal į mokyklą”. Kurio tikslas – leisti pradinių klasių moksleiviams savanoriškai grįžti į klases, laikantis tam tikrų sąlygų: laikytis griežtų sanitarinių moksleivių priėmimo sąlygų (kurios jau taikomos LIFV) ir periodiškai organizuoti moksleivių ir jų šeimų narių bei su jais bendraujančių LIFV darbuotojų profilaktinį COVID 19 tyrimą kaupinių metodu.

Dėkojame visoms apklausoje dalyvavusioms šeimoms. 77 % iš 195 pradinių klasių mokinių pareiškė norą grįžti į kontaktinį ugdymą pagal pradinio ugdymo programą periodiškai atliekant profilaktinį COVID 19 tyrimą kaupinių metodu vaikui ir Jūsų namų ūkio nariams. 23% nusprendė likti nuotoliniame ugdyme arba dar neatsakė į šią apklausą.

Šios apklausos duomenis perdavėme savivaldybei. Taip pat pratęsėme apklausos pildymo terminą iki kovo 22 d., pirmadienio. Spustelėkite čia, jei norite atsakyti į klausimus: Ugdymo mokykloje atnaujinimas – Pradinė mokykla

LIFV paraiška priklauso nuo mūsų bendruomenės atsakymų. Kuo daugiau mokinių ir darbuotojų sutiks grįžti į pamokas, tuo didesnė tikimybė, kad mums bus leista rengti kontaktinį ugdymą. Kai tik sužinosime savivaldybės sprendimą, apie jį informuosime.

Dėkojame už bendradarbiavimą. Būkite tikri, kad darome viską, ką galime, kad mūsų brangūs mokiniai galėtų kuo greičiau grįžti į mokyklą.

Daugiau informacijos apie profilaktinius COVID 19 tyrimus kaupinių metodu rasite : https://www.vilniussveikiau.lt/informacija-ugdymo-istaigoms/

LIFV administracija

top