7E5V4405

Gilles Dervieux
Vilniaus Tarptautinio Prancūzų Licėjaus direktorius

Sveiki atvykę į mūsų licėjaus internetinę svetainę,

Man yra didelė garbė vadovauti seniausiai tarptautinei mokyklai Vilniuje ir labai malonu dirbti su moksleiviais ir mokyklos darbuotojais!

Direktoriaus pareigas vykdau nuo 2013 m. ir puikiai suprantu man patikėtą atsakomybę.

Kad Jūsų vaikas pasirengtų susidurti su sudėtingais šiuolaikinio pasaulio iššūkiais ir gebėtų aktyviai dalyvauti rytdienos visuomenės formavime, su manimi dirba 80 profesionalių mokyklos darbuotojų, ugdančių daugiau nei 400 mokinių nuo 2 iki 18 metų amžiaus.

Pasirinkę Vilniaus Tarptautinį Prancūzų Licėjų,  Jūs renkatės šiuos Prancūzijos ugdymo sistemos privalumus:

– prancūzišką ugdymo modelį (atvirumas, aukšti reikalavimai, mokymo kokybė) bei fundamentalias vertybes (laicizmas, demokratija);

– Prancūzijos kultūrą, frankofoniją;

– tikslingą ir nuoseklų kalbų mokymasį (lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, ispanų, italų, portugalų kalbos); Prancūzų licėjus neapsiriboja vienos kalbos mokymu. Vartojame skirtingas kalbas įvairiose disciplinose ir tarpkultūriniuose projektuose. Mes mokomės prancūzų kalba, o ne vien prancūzų kalbos!

– tarptautinius sertifikatus (Prancūzijos brandos atestatas, Cambridge diplomai);

– mūsų mokykla atveria patrauklias galimybes tolimesnėms studijoms Europoje ir Šiaurės Amerikoje, socialinę ir profesinę integraciją. Mes paruošiame mokinius bei suteikiame jiems laisvę rinktis šalį, kurioje jie norės studijuoti. Mobilumas ypač svarbus dabartiniame globalios ekonomikos kontekste.

Sėkmingas vaikų ugdymas – tai bendras Vilniaus tarptautinio Prancūzų licėjaus darbuotojų ir mokinių tėvų siekis.

Po šio virtualaus susipažinimo, maloniai kviečiame Jus apsilankyti mūsų mokykloje ir pakalbėti apie Jūsų atžalos ateitį ir galimybes.

Atverkite mūsų licėjaus duris!

Gilles Dervieux

 Šilo g. 13 pastato personalas:

Mokytojai 4463

Antakalnio g. 54 personalas :

Mokytojai 4559_0

Jei norite prisijungti prie mūsų komandos, spauskite čia.

top