Kalėdų šventė

Gruodžio 10 ir 11 d. vyko ikipradinių, pradinių ir 6e bei 5e klasių mokinių šventiniai pasirodymai. Du vakarai su daug muzikos, šokių, smagaus klegesio ir juoko prie vaišių stalo. Nuoširdžiai dėkojame mokytojams ir visiems tėveliams, kurie surengė šią nuostabią šventę vaikams!

Read more

Konkursas “Laiškas Baliui Sruogai”

Sveikiname mūsų dvyliktoką Jurgį, užėmusį trečią vietą konkurse „Laiškas Baliui Sruogai“, kurį surengė V. Mykolaičio-Putino memorialinis muziejus. Dėkojame mokytojai Jurgitai Bagdzevičienei, padėjusiai pasiruošti konkursui.

Read more

Tėvų kavos klubas

Gruodžio 4 d. pirmą kartą mokinių tėvai susitiko prie kavos puodelio padiskutuoti apie mokyklos gyvenimą, jos ateitį bei kitus rūpinčius klausimus. Proga pasikalbėti su licėjaus Valdančiosios tarybos atstovais ir administracija. Iki kito susitikimo sausio 8 d.!

Read more

Prancūzų licėjus Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje

Lapkričio 30 d. Prancūzų licėjus dalyvavo Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje (https://www.facebook.com/ICCB.LT/) – viename iš pagrindinių tradicinių renginių, žyminčių kalėdinio laikotarpio pradžią Vilniuje. Nuoširdus ačiū visiems mokinių tėvams ir mokytojams, kurie prisidėjo prie šio gražaus renginio!

Read more

Prancūzų licėjus forume “Prancūzų kalba darbui ir karjerai”

2019 m. lapkričio 5 d. koledžo ir licėjaus klasių mokiniai dalyvavo nacionalinėje Mažvydo bibliotekoje vykusiame forume „Prancūzų kalba darbui ir karjerai“. Proga susitikti su įmonių atstovais ir pasimokyti rašyti gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką. Mokytojai Aurelija Juškėnaitė ir Jérôme Decarnin vedė dirbtuves apie profesinį orientavimą, o grupė savanorių licėjaus mokinių padėjo organizatoriams sutikti forumo svečius […]

Read more

1 2 3 7
top